Index bananen





Gegevens:

  1. -2ºC

  2. -Zon, half schaduw

  3. -Kuipplant

  4. -Oost Afrika

  5. -Groei snel

  6. -Hoogte 250 cm

 
 

De Ensete Ventricosum “Maurelli” is een aparte bananensoort wordt niet erg groot groot, in ons klimaat in een kuip ruim 2 meter. De Ensete Ventricosum Maurelli vraagt veel water en bemesting tijdens de zomermaanden van april t/m september wat de groei ten goede komt.

Heeft schitterende rode bladeren. De stam is vrij dik, in verhouding dikker dan van andere bananensoorten. De omtrek van de stam kan wel naar 2 meter groeien. Is een echte aanwinst voor op het terras.
Is ook prima te houden in een grote kuip. Geef in de zomer dan rijkelijk water en om de twee weken van april t/m augustus een gift mest.
De kuip overwinteren bij een temperatuur van +4 graden of hoger, en terughoudend water geven (kluit in de winter tegen het droge aanhouden).

Winterhardheid zone 10b (2ºC).

Voor beschikbaarheid en verkoop Ensete Maurelli bekijk de webwinkel.

 

Ensete Ventricosum Maurelli